Video

Jenolan Cave Caravan Road Trip

Flying

Hříšný tanec Acro jogy

Acro Yoga s nezávislým sdružením nadšenců Acro Jam v Centennial parku, Sydney, Austrálie.

Bangkok – tradiční „plovoucí tržnice“

Noční Bangkok

Bangkok – Umění

Bangkok přes den

Chrám Tiger Cave a trek v džungli

Tradiční thajská masáž

Migrace opic – Thajsko, Krabi

Na silnici: Thajsko, Krabi, Ao Naang

Thai box – bojový sport pocházející z Thajska.

Thajský Národní Park Phi Phi se stal celosvětově proslulým díky filmu Pláž s Leonardem Di Capriem.

Rýžová pole, vodní palác Tirta Gangga a chrámový komplex Lempuyang na cestě z Amedu do regionu Amlapura.

Okolí Ubudu, Bali

Opičí les, Ubud

Chrám Tirta Empul (Pura Tirta Empul) je vodní chrám, který se nachází nedaleko města Tampaksiring, na Bali, v Indonésii. Chrámový komplex je často navštěvován nejen hinduisty, ale i lidmi dalších vyznání z celého světa, pro rituální a spirituální očistu. Chrámové jezírko má sladkovodní pramen, který je považován za svatý a věří se, že plní přání a modlitby. Tirta Empul byl založen v roce 962, během vlády dynastie Warmadewa, a je zasvěcen bohu Vishnu.

Tradiční balijská kremace je čas oslav. Ceremonie Ngaben („přeměna na popel“) je pro cizince velmi pozoruhodná – např. David Bowie chtěl být pohřben tímto tradičním způsobem. Místní lidé jsou obvykle ochotni dovolit zahraničním hostům prožít tento jedinečný způsob vyslání zesnulého do dalšího života.

Canang sari je jednou z každodenních „obětin“ balijských hinduistů, kteří děkují a modlí se k Sang Hyang Widhi. Canang sari je možné vidět v balijských chrámech (pura), v malých svatyních v domech i na zemi jako součást větších „obětin“.

Meditas Bungalows, resort v Amedu, nabízí každý den v 11:00 kurz vaření, kde se účastníci učí vařit tradiční balijská jídla v rámci tříchodového menu.

Každé ráno kolem šesté rybáři na pláži Aas vyrážejí na svých bárkách na moře, aby se kolem osmé vrátili s košíky naplněnými makrelami. Jednoduchost, přesnost a tradičnost tohoto řemesla je vpravdě inspirující.